O nás

ZSM, spol. s r. o.

Vážení zákazníci, vítejte na www stránkách naší firmy.

Firma ZSM, společnost s ručením omezeným, byla založena roku 1994 jako dodavatelská a montážní  organizace, která začala podnikat v oboru měřící a regulační techniky. V dalších letech došlo k rozšíření činnosti v oboru elektro do 1000 V a o výrobu rozvaděčů.

OBOROVÁ ZAMĚŘENÍ SPOLEČNOSTI

1. Měření a regulace

Dodávka a montáž měřící a regulační techniky pro řízení všech druhů technologických zařízení určených k vytápění, k přípravě teplé vody užitkové a větrání prostor. Jedná se především o řídící techniku pro kotelny, výměníkové stanice, směšovací a boilerové stanice a vzduchotechnické zařízení sestavené z jednotek pro ohřev, chlazení a zvlhčování vzduchu. Dále provádíme montáže a dodávky zařízení pro měření veličin vyskytujících se v uvedených technologických zařízeních. Pro řízení technologických celků využíváme jak klasické analogové regulace, tak i progresivní digitální řídící systémy. K nabízeným službám zajišťujeme i projekční zpracování a provedení revizí.

2. Práce na el. zařízení do 1000 V

Dodávka a montáž el. zařízení do 1000 V, jako jsou silnoproudé rozvody, osvětlovací tělesa, automatické bezkontaktní ovládání osvětlení chodeb, el. přímotopné vytápění.

3. Výroba rozvaděčů

Zhotovení nízkonapěťových rozvaděčů určených pro oblast měřící a regulační techniky a elektroinstalace.

4. Projektování elektrických zařízení

K veškerým dodávkám MaR a elektroinstalace Vám zhotovíme projektovou dokumentaci.

5. Kalibrace detektorů úniku plynu

V souladu s ČSN EN 60079-29-2 provádíme montáže a pravidelné kalibrace detektorů úniku plynu pro CH4 (metan) a CO v plynových kotelnách a garážích.

6. Servisní práce

Na základě Vaší objednávky odstraníme neprodleně závady na Vašem zařízení. Snahou naší společnosti je komplexní zajištění každého obchodního případu.